Datça Acıbadem Macunu

Aynı Gün Kargoda!

KAPIDA ÖDEME
%100 ORJİNAL 59.00 TL 99.00 TL

SEPETE EKLE
Soğuk kış günlerinin ortak sorunu olan ayak üşümelerine Dedemizin dedesi Seyfullah Demirci’nin başladığı Acıbadem ekimi hikayemiz devam ediyor. O zaman eczahanelere verdiği macun ile maden ve kömür yataklarında çalışan işçilerin iyileştirilmesi için kullanılıyordu. 1950’lerden sora fazlalaşan sigara kullanımı nedeni ile ürünlerimiz doktorlar tarafından reçetesiz olarak tavsiye edilmektedir.

Datça acıbadem macunu tamamen doğal içerikten oluşmuş bir üründür. Sigara bıraktırıcı özelliği bulunan bu macun, doğal ve zengin içeriği sayesinde akciğerlerinizde detoks etkisi yaratır. Ürünün içerisinde bal, zencefil, meyan kökü ve acıbadem bulunmaktadır. İçerisinde bulunan acıbadem, sigara nedeniyle zarar gören ciğerlerinizde onarım başlatılmasına yardımcı olur.
Datça Acıbadem Macunu sabah ve akşam fark etmeksizin bir tatlı kaşığı olarak tüketilmelidir. Aynı zamanda yanında gelen zencefil ve meyan kökü çayı dasabaha ve akşam olmak üzere normal çay şeklinde tüketilebilir.

Datça acıbdadem macunu tamamen bitkisel bir ürün olup kullanımı sonucunda herhangi bir kötü sonucu doğurmaz. Bitkisel olarak içeriğinde yer alan herhangi bir ürüne karşı alerjinizin olup olmadığına dikkat ediniz.
DATÇA ACIBADEM MACUNU Datça Acıbadem Macunu ile nefesinizi temizleyerek sağlıklı günlere merhaba diyebilirsiniz. Sizde orjinal datça macununu siparişinizi verebilirsiniz.
Firma Bilgileri Ekinoks Pazarlama LTD. ŞTİ.
Adres: Şerifali Cad. Altay Sok. No:54 Ataşehir / İstanbul
WhatsApp: 0543 922 1226
Alışveriş İşlemleri
Sosyal Medya